Düğün AlışverişiGelinlik

Gelinlik Tavsiyeleri

Elbette tüm gelin adayları düğünlerinde kusursuz görünmek ister. Bunun için çok fazla detayla uğraşmayıp doğru, makyaj ve saç ile bu durumu çözebilirsiniz. Eğer vücudunuza en uygun gelinliği seçerseniz bu dileğiniz gerçek olabilir. Bugün sizlere gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlardan bahsedeceğiz.

Öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz gerekmektedir. Aşağıda ki resimden yararlanarak measurement en uygun vücut tipini seçin.

Elma Vücut Tipi İçin Gelinlik Seçimi

bu vücut tipinde ki kadınların üst kısımları geniş alt kısımları daha ince ve daha zarif göründüğünden odak noktasını bacaklara çekmenizi tavsiye ederiz. Üst kısmınızı daha zarif göstermek içinse dekolteli bir gelinlik seçmeniz sizin için uygun olacaktır.

Armut Vücut Tipi İçin Gelinlik Seçimi

Geniş basen bölgesi ile ince bel ve regular bir üst kısımdan oluşan bu vücut tipine sahip kadınlar için etkileyici nokta ince bel bölgesidir. Gelinlik seçerken ince belinizi öne çıkaracak bir mannequin seçmelisiniz. Geniş etek modeli sayesinde basen bölgenizi gizleyebilirsiniz.

Kum Saati Vücut Tipi İçin Gelinlik Seçimi

90-60-90 ölçülerine en uygun vücut tipidir. Birçok gelinlik, bu vücut tipine sahip kadınların üzerine özel dikilmiş gibi dursa bile, deniz kızı gelinlik modelleri düğününüzde mükemmel görünmenizi sağlayacaktır. Ufak göğüs ve sırt dekolteleriyle kendinize daha heyecan verici bir hava katabilirsiniz.

Atletik Vücut Tipi İçin Gelinlik Seçimi

Bu vücut tipine sahip kadınların üzerinde en çok düz kesim gelinlik modelleri daha şık durmaktadır. İsterseniz iki parça şeklinde ki gelinlik modelleriyle belinizi daha ince göstermeniz mümkün.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

1 thought on “Gelinlik Tavsiyeleri”

  1. Evlenmek isteyen gelin adayları için gelinlik seçme sürecinde yol gösterici bir haber olmuş bu tarz bilgi paylaşımlarının insanlara yararı olduğunu düşünmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close