Düğün AlışverişiElbise Önerileri

Düğünde Giyebileceğiniz Abiye Modelleri

Sevdikleriniz düğününde giyebileceğiniz abiye tavsiyelerini kaçırmayın. Yazımızda vereceğimiz tavsiyelerle düğünde tahmin ettiğinizden daha şık görüneceksiniz. Beğendiğiniz bir modelin sizin teninize uygun bir renk seçimi ile düğünlerde hem rahat hem şık görünebilirsiniz. Tavsiye edeceğimiz yaz düğünleri için abiye elbise önerileri hemen aşağıda.

Midi Boy Abiyeler

Yaz düğünlerinin genel renk tercihi beyaz abiyeler oluyor. İster kısa olsun ister uzun akla ilk gelen soru düğün gecesi ne giymeliyim sorusunun cevapları arasında ilk sırada oluyor. Midi boy abiye seçimi yaparken, kombinin de önemli olduğunu unutmayın. Straplez, kolsuz, V yaka gibi abiye seçenekleri arasında sizin için uygun olanını seçin.

Çiçek Desenli Abiyeler

Kır düğünlerinde konseptle en iyi uyum sağlayan elbise modelleri, çiçek desenli elbiseler olabilir. Çiçek desenli abiyeler de belinde kemerli olanları tercih etmeniz bulunduğunuz mekana renk katarak şık bir görüntü oluşturacaktır. Saten ya da tül olan kumaşlar ile düğün de çiçek desenli abiyeler arasında seçiminizi yapmanız kolay olacak.

Geometrik Desenli Abiyeler

Dilerseniz geometrik desenli olan abiyeleri de tercih edebilirsiniz. Bu elbiselerde mümkün olduğunca küçük desenlerin olmasına dikkat edin. Tek renk desenli elbiseler daha şık olduğunu görebilirsiniz.

Kısa Abiyeler

Kısa ve şık olan abiyeler de seçimleriniz arasında yer alabilir. Salon düğünleri için genellikle kısa abiyeler tercih edilmesi mümkün. Seçeceğiniz abiye ile aksesuarlarını kombin ederek düğün için şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

1 thought on “Düğünde Giyebileceğiniz Abiye Modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close