Düğün AlışverişiSalon Konsept

Düğününüzü Teknede Gerçekleştirin

  • Evlilik hayali kuran kişiler evliliğini görkemli bir düğünle süslemek ister. Siz de denizden kopamam diyorsanız teknede düğün konsepti tam dimension göre olabilir. Aileniz ve dostlarınızla mavinin ortasında, esen yel ile gelen denizin kokusunu içinize çekerek mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Teknede düzenleyeceğiniz organizasyonunu için nelere dikkat etmelisiniz ve fiyatlar nasıl belirlenir bunlar hakkında bilgi vereceğiz.

  • İsteğiniz doğrultusunda düğün fiyatları, sizin istediğiniz hizmet ve ekstra organizasyonlara göre fiyatta değişik gösterir. Mekan imkanları ve hizmetleri fiyatı etkileyen diğer faktörlerden biridir. Bu arada organizasyonuz da yemek isteyip istemediğinizden, etrafı süslemelere kadar geniş bir liste şeklinde devam eder. Bu sebeple anlaşacağınız yere detaylı bir bilgi vererek fiyat bilgisi talep etmeniz gerekir. Geniş açık alana sahip tekneler rengarenk süslendiğinde muazzam bir kır bahçesine dönüşüyor. Anı kalmasını isterseniz organizasyon firmasının ayarlayacağı fotoğrafçı hizmeti de ekstra olarak fiyatı etkileyecektir. Organizasyon firmasının tüm ihtiyaçlarınız ayarlaması sizi ayrı ayrı firmalar aramaktan kurtaracağı için işinizi kolaylaştıracak.

  • Düğününüzü teknede yapacaksanız birçok detayı da atlamamanız gereken bir organizasyondur. Hava durumundan kıyafet seçimine ikram edeceğiniz yiyeceklerden ışıklandırmaya birçok detaya kadar dikkat etmeniz lazım. Standart bir düğünden daha fazla mesai harcamanıza neden olacaktır fakat görkemli bir düğün istiyorsanız bu gibi durumlara katlanmanız gerekecek. Tabi anlaştığınız organizasyon firması profesyonel ekip arkadaşlarıyla sizin görkemli bir düğün yapmanız için yardımcı olacaktır. Sevdiklerinizle unutulmayacak bir düğün gecesi geçireceksiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close