Düğün Alışverişi

Düğünlerin Olmazsa Olmazı Gelin Arabası

Bütün düğün hazırlıkları tamam sıra da düğün törenine gitmek için düğün arabasında. Gelin arabası kiralamak sizin hem bütçenizi çok sıkıntıya düşürmeyecek hem de düğün günü sizin rahat bir nefes almanız için seçenektir. Üstelik cüzi miktarda ek ücret ödeyerek bir şoför de tutabilirsiniz ve düğüne giderken bu sayede rahat ve lüks bir yolculuk yapabilirsiniz.

 

Gelin arabası denince akla ilk gelen kapı koluna bağlanan havlular ve arabanın önüne koyulan gelinlikli şirin bebeklerle süslenmiş gelin arabaları gelir. Ancak artık onlarca seçenek arasından; meraklısıysanız antika bir Amerikan arabası ya da vosvos kiralamayı düşünebilir, klasiğin dışına çıkan özel bir çift olabilirsiniz. Çok daha ilginç bir düğün arabası istiyorsanız, hem hatıralarınızda yer edinecek bir yolculuk yapmak hem de misafirlerinizi şaşırtmak için bir fayton kiralayabilirsiniz. Gelin arabası süslemeleri ile düğün atmosferine uydurabileceğiniz faytonlar sizler eğlenceli bir seçenek olacaktır.

Eğer düğününüzü deniz kenarında yapmayı düşünüyorsanız düğün mekanına tekne ile gitmek her zaman sizin için bir alternatif olabilir. Klasik gelin arabasından vazgeçemeyenler içinse limuzinler elbette ister pembe ister beyaz olsun her daim moda. Romantik ve lüks bir yolculuk yapmak istiyorsanız limuzin sizin için en doğru düğün arabası olacaktır. Bu arada düğün arabanızın plakasına düğün gününüze özel ve eğlenceli, düğün arabası yazıları yazmayı da unutmayın!

Mutluluklar dileriz.

 

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close