Hafta Sonu GezileriTatil

Türkiye’deki İlk Fırsatta Görülmesi Gereken Tatil Yerleri

Ülkemiz güzel yerler ile dolu.Doya doya gezebileceğimiz birçok yer var ve sizler keyifli bir tatil yapmak istiyor iseniz bakbunasil.com ekibi olarak sizlere ülkemizde görmeniz gereken bazı yerleri sıraladık.

Gelidonya Feneri

Güzel manzarası ile 2007 yılında ülkemizin en güzel manzarası unvanını almış olup Gelindoya Feneri’nin  gezilmesini kesinlikle tavsiye ediyoruz. Gelindoya Feneri, Antalya’nın Kumluca ilçesinde bulunuyor. Bu manzara gezicilerimizin çoğunun dikkatini çekiyor ve buradan manzarayı izlemek muazzam.

Salda Gölü

Ülkemizin Maldivler’i olarak alınan bu muhteşem yerde gezicilerimizin yakından takip ettiği bir yer olup suyun turkuaz rengi ile muhteşem doğallığın keyfini çıkarttırıyor. Önceleri kamp yapmaya izin verilse de daha sonra koruma altına alınarak doğasının bozulması engellenen Salda, eminiz ki daha uzun yıllar ziyaretçilerin akınına uğramaya devam edecek.

Gito Yaylası

Karadenizin muhteşem yerlerinden birisi olan Gito Yaylası tıpkı Pokut, Huser ve Ayder yaylaları gibi oldukça popüler. Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı olan Gito, zaten manzarasıyla büyülemeye yetiyorken bir de şehir gürültüsünden uzakta sessiz konumuyla huzur arayanlara sesleniyor.

 

 Suluada

Turkuaz renkli suyu ve bembeyaz kumu ile büyüleyici bir güzelliğe sahip olan Suluada muazzam görüntüsü ile ilgi çekmeyi başarıyor. Antalya’nın Adrasan mevkiinde yer alan Suluada’yı hepinize tavsiye ediyoruz

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close