Ev, DekorYatak Odası

Yatak Odası Komodin Tavsiyesi

  • Yatak odalarında bulunan dekorasyonlar arasında ve kullanım açısından da komodin modelleri önemli yer tutar. Baş ucunuzda bulunan komodinler telefon, çalar saat, kol saatiniz gibi pek çok eşyalarınızı koyduğunuz dekor eşyasıdır. Yatak kenarlarına kişisel malzemelerin konduğu alanlar doğru seçilmelidir. Satın aldığınız yatak odası takımı ile kendinizi sınırlamayın. Set halinde komodin almak zorunda olmadığınızı bilmeniz gerekir. Komodini kendi beğenilerinize göre takım halinde aldığınızın dışında beğendiniz komodin modeli de olabilir. Örnek olarak kahverengi renk yatak odası takımı varsa beyaz tonlarda komodin modelleri güzel görüntü verecektir. Tabi yatak odası takımınıza çok aykırı renkler olmaması işe yarar. Yani hem uyum hem yakın tonda renkler bir arada olabilir.

  • Komodin tercihinizde en önemli detaylardan biri komodinin büyüklüğüne dikkat etmeniz, yatakla paralel büyüklükte olmasıdır. Yatağın kenarında kullanılacağı düşünülürse yükseklik boyunun dengeli olması gerekir. Aksi taktirde komodin yatak kenarında olmasının anlamı kalmaz. Komodinin ve yatağın boyu daha yüksek ya da daha alçak değil, aynı hizada olmalıdır.

  • Yeni sezon komodin modelleri farklı tasarımlarla gündeme gelebilir. Bu nedenle önceden seçim yapmadan önce hangi tasarımı istediğinize karar vermek için internette araştırma yapabilir veya mağazalarda dolaşabilirsiniz. Odanıza uygun hangi tasarım uygunsa onu seçmelisiniz. Son zamanlarda minimal tasarımlar bir adım öne çıkıyor. 2019 komodin modelleri için internette aradığınızda onlarca mannequin minimal tasarımlar görülebilir. Eğer yatak odası takımınıza bağımsız düşünüyorsanız bu modellerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close