TatilYaz Tatili

Plaja Giderken Yanınızda Mutlaka Olması Gereken Ürünler

Yaz geldi ve sizlerde dahil olmak üzere herkes plajlara akın etmeye başladı. Hem kendinizi hemde ailenizi korumak ve daha bakımlı olmanız için bu makale tam sizlere göre.Bu makalemizde bakbunasil.com ekibi olarak sizlere plaja giderken yanınızda mutlaka olması gereken ürünleri değerlendirdik. Sizlerin hep yanında olduk ve olmayada devam ediyoruz.İşte plaja giderken yanınızda bulunması gereken bakım ürünleri:

  • Güneş kremi

Tabikide listemizin başında güneş kremi olacak.Güneş kremi vücudunuzu güneşin zararlı ışınlarından korur ve sizleri tatil sonundaki acılardan kurtarır.Güneş kremini denize girmeden yarım saat önce vücudunuza sürmeniz gerekmektedir.

  • Güneş sonrası nemlendirici

Nemlendirici pek önemsenmez ama en önemli etkenlerden birisidir. Aslında vücudun rahatlaması için son derece önemli bir üründür. Tuzlu su vücudu kurutur ve gerginleştirir. nemlendirici sizi bu durumdan kurtarır.

  • Saç bakım

Deniz suyu ve Güneşten en çok etkilenen bölgeniz saçlarınız olacaktır.Bu nedenle yanınızda mutlaka sıvı saç kremi,tarak ve saç yağı taşımanızı öneriyoruz.Duş alamasanız dahi saçlarınızı saç kremi ile yumuşatıp taradıktan sonra, yağı sürdüğünüzde saçlarınızın nemi koruduğunu ve son derece yumuşadığını göreceksiniz.

  • Dudak kremi

Dudaklarınızın tuzlu su ve güneşten çatlamasını istemezsiniz.Güneşe ve tuzlu suya maruz kaldığında dudaklarınız kuruyup çatlayacak ve sizi rahatsız edecektir.Bu nedenle sudan her çıktığınızda dudak nemlendiricinizi sürmeyi unutmayın.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close