Moda, GüzellikSezon Trendleri

Ufak Ve Minik Çantalar Tercihi

  • Moda da akla ilk gelen konulardan biri olan çanta konusu, hemen hemen bütün kadınların çantalara verdiği önemi bilen tasarımcılar da bu ilgiye karşı yepyeni tasarımlarını gün yüzüne çıkartmakta. 2019 yaz ayı için çanta modası ile ilgili en önemli noktalardan biri de boyut konusudur. Bu noktada, minik ve ufak çantalar nasıl seçilmeli sorusu ön plandadır.

  • Tarzını oluştururken çantanızın minimal yapıda seçerseniz bu yaza development bir seçim yapmış olursunuz. Defilelerde ön plana çıkan minik çantalar özellikle çantalarına fazla bir şey koymayan ve feminen görüntü isteyen kişilere hitap eden bu tarz çantalar göz doldurmuş durumda. Bu tarz çantalar günlük kullanım için pek uygun değildir. Önemli davetlerde ya da sade etkinliklerde kullanılması tercih edilir. Nedeni ise çantanın boyutu kadın cüzdanı boyutu kadar olmasıdır.

  • Çanta konusunda renkler oldukça fazladır. Genel olarak koyu renk tercihinin hakim olduğu bu çantaların bazı modellerinde yer bulan askı ayrıntısı çantaya farklılık katmaktadır. Boyut olarak küçük hem de askı modeliyle dikkat çeken minik çantalar, avuç içinde tutmakta ve bu da farklı bir hava katmaktadır. Ufak ve minik çanta tercihi yaparken giydiğiniz kıyafet rengine uygun olmasına dikkat edin. Kıyafetinizle uygun tercih ettiğiniz çantanızın measurement farklı bir tarz kattığını hissedeceksiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close