BahçeEv, Dekor

Terasınızı Bahçeye Çevirin

  • Terasınıza yeni dekor fikirleri ile farklı hava katmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Evinizin terası var ise şanslısınız. Terasınıza yeni hava katmak için sizin için önerdiğimiz dekorasyon alternatifleri ile bambaşka bir görünüşe kavuşacak.
  • Terasınız da yapacağınız ufak tefek değişiklikler ile kendinize eşsiz bir mekan oluşturabileceksiniz. Terasınız da yeni düzeni ile arkadaşlarınızla sohbet edip oturacağınız, yemek yiyeceğiniz, kitap okuyup günün yorgunluğunu atabileceğiniz şık bir mekana dönüştürmeniz mümkün. Kafanızı kaldırdığınızda kendinizi yıldızların yanında hissettirecek olan terasınız da cömert manzarası ile dinlenmenin keyfini çıkartacaksınız. Terasınızın kullanım alanlarını hem dinlenmek, hem de sosyalleşmek ve yemek yemek için çok fonksiyonel bir alana dönüştürebilirsiniz.

  • Terasınız da bulunan ızgara ile yapacağınız sucuklarla arkadaşlarınızın odak noktası haline getirebilirsiniz. Terasınızın kenarına koyacağınız bir yemek masası ya da oturma düzeniyle rahat bir alana sahip olabilirsiniz. Terasınıza doğal bir görüntü yakalamak için olmazsa olmazlardan bitki ve çiçek dekorları. Büyük gövdeli bitkilere de terasınızda yer verebilirsiniz. Terasınızı yeşillerle süslemek en güzel dekoratif fikirlerden biri. Büyük iri gövdeli bitkilerin yanı sıra limon ağacı da terasınıza ayrı bir hava katacaktır. Küçük renkli saksılar ile de terasınıza şirin bir görüntü kazandırabilirsiniz.

  • Terasınız rüzgar ve güneş çok vuruyor ise bir güneşlik yada açılır büyük bir şemsiye ile korunabilirsiniz. Terasınız da dinlenirken yada yemek yerken sizi rahatsız edecek sorunlara başka önlemlerde engel olabilirsiniz. Terasınızın zeminine şık bir kilim ile muazzam görüntü yakalayabilirsiniz. Terasınızda loş bir ortam oluşturmak isterseniz aydınlatma olarak da aplikler, fenerler ve minik mumlara yer verebilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close